• Ви знаходитесь тут:

• Новини

Команди здобувачів освіти Гімназії 14 ДМР завзято готуються до участі у проєкті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги »

2024-01-17

В області стартував проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».На учнів очікує 5 захопливих етапів змагань на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський.У сезоні 2023/2024 Всеукраїнські шкільні ліги заплановано провести за п'яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг. Команди здобувачів освіти Гімназії 14 ДМР вже завзято готуються до участі у проєкті « Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги ». Тренуємось! Єднаємось!Спілкуємось!