• Ви знаходитесь тут:

• Інформаційний центр для батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Подати документи для зарахування дітей до 1-го класу можна онлайн.

Порядок проведення електронного приймання документів:

Батьки можуть надіслати скановані копії документів на електронну пошту закладу sz014@dhp.dniprorada.gov.ua або зареєструватися на сайті «Електронна реєстрація в закладі загальної середньої освіти».

Які документи подавати батькам для зарахування

дитини до 1-го класу?

1.Перш за все, це скан-копія заяви одного з батьків дитини ( зразок див. нижче).

2. До заяви додаються скан-копія свідоцтва про народження дитини, медична довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о (за умови її наявності на сьогодні).

3.У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

4. За бажанням батьків надається документ, що підтверджує місце проживання дитини або одного з батьків (підтвердження місця проживання надає право першочергового зарахування дитини до закладу освіти відповідно до закріпленої за цим закладом території обслуговування (див. на сайті закладу).

Після завершення карантину батькам необхідно

буде донести оригінали документів.

ЗРАЗОК (оригінал зразка у прикріпленому файлі)

Директору
Комунального закладу освіти
«Середня загальноосвітня школа №14»
Дніпровської міської ради
Бутко І.С.
_________________________________
(прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) заявника чи одного з батьків дитини)
який (яка) проживає за адресою:

_________________________________

(адреса фактичного місця проживання)
Контактний телефон:______________
Адреса електронної поштової скриньки: _________________________________
ЗАЯВА
про зарахування до закладу освіти
Прошу зарахувати_________________________________________________ (прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), дата народження)
до ___ класу, який (яка) фактично проживає (чи перебуває) за адресою: __________________________________н а денну форму здобуття освіти.
Повідомляю про:
- наявність права на першочергове зарахування: так/ні (потрібне підкреслити) (__________________________________________________________________ );
(назва і реквізити документа, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти)
- навчання у закладі освіти рідного (усиновленого) брата/сестри: так/ні (потрібне підкреслити)__________________________________________; (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) брата/сестри)
- потребу у додатковій постійній чи тимчасовій підтримці в освітньому процесі: так*/ні (потрібнепідкреслити)_______________________________;
- інші обставини, що є важливими для належної організації освітнього процесу___________________________________________________-
Підтверджую достовірність всієї інформації, зазначеної в цій заяві та у доданих до заяви документах.
Додатки:
1. Скан-копія свідоцтва про народження дитини;
2. Скан-копія медичної довідки за формою № 086-1/о;
3. Скан-копія медичної довідки за формою № 063/о;
4. За бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися скан- копія висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

_____________ _______________

(дата) (підпис)

/Files/images/oformlennya_saytu/CCI_000329.jpg/Files/images/oformlennya_saytu/CCI_000330.jpg

/Files/images/images3.jpeg

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!!!
Що потрібно мати майбутньому першокласнику:

1. Ранець (портфель).
2. Шкільна форма: хлопчикові - чорний або темно-сірий костюм, сорочки (біла, блакитна), дівчинці - чорний або темно-сірий сарафан, піджак, спідниця, брюки з білою блузою.
3. Змінне взуття.
4. Спортивна форма: спортивний костюм, біла футболка (без малюнка), шорти, кеди або кросівки, спортивний рюкзак-мішок.
5. Канцтовари:
- зошити на 12 аркушів в клітинку та косу лінію - по 10 штук;
- обкладинки для зошитів;
- обкладинки для підручників 1 класу;
- папка для зошитів;
- закладки для підручників;
- пенал (2 кулькові ручки синього кольору, прості олівці, лінійка, гумка, точилка з боксом);
- кольорові олівці, альбом, акварельні фарби, пензлики для малюнків (товстий та тонкий), баночка-непроливайка;
- папка для праці, кольоровий папір, кольоровий картон, клей ПВА, клей-олівець, ножиці з заокругленими кінцями, пластилін, дощечка зі стеками;
- блокнот.

Батьківські збори відбудуться у ІІ половині серпня. Про час проведення буде повідомлено додатково.

Адміністрація школи

Документи, які необхідні для вступу до 1 класу:

- заява батьків,

- копія свідоцтва про народження дитини,

- паспорт одного з батьків,

- медична картка.