• Ви знаходитесь тут:

• Інформаційний центр для батьків майбутніх першокласників

/Files/images/images3.jpegПрийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється на безконкурсній основі відповідно до наказу Міністерства від 07.04.2005 р. № 204. Неприпустимим є проведення іспитів, тестування, співбесід з метою перевірки знань дитини. Конкурсне приймання до 1 класу відбувається лише у випадку, коли дитина вступає до спеціалізованої ніколи (школи-інтернату) з поглибленим вивченням предметів. Процес приймання дитини проводять вчителі, початкових класів та психолог у формі співбесіди, що триває не більше 30 хвилин, у присутності батьків або осіб, що їх замінюють.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!!!
Що потрібно мати майбутньому першокласнику:

1. Ранець (портфель).
2. Шкільна форма: хлопчикові - чорний костюм, сорочки (біла, блакитна), дівчинці - чорний сарафан, піджак, спідниця, брюки з білою блузою.
3. Змінне взуття.
4. Спортивна форма: спортивний костюм, біла футболка (без малюнка), шорти, кеди або кросівки, спортивний рюкзак-мішок.
5. Канцтовари:
- зошити на 12 аркушів в клітинку та косу лінію - по 10 штук;
- обкладинки для зошитів;
- обкладинки для підручників 1 класу;
- папка для зошитів;
- закладки для підручників;
- пенал (2 ручки синього кольору, прості олівці, лінійка, гумка, точилка з боксом);
- кольорові олівці, альбом, акварельні фарби, пензлики для малюнків (товстий та тонкий), баночка-непроливайка;
- папка для праці, кольоровий папір, кольоровий картон, клей ПВА, клей-олівець, ножиці з заокругленими кінцями, пластилін, дощечка зі стеками;
- блокнот.

Документи, які необхідні для вступу до 1 класу:

- заява батьків,

- копія свідоцтва про народження дитини,

- паспорт одного з батьків,

- медична картка.